ART / Lithographs / Litograph in colors 13557130
nr 1355 7130
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Örjan Wikström (b. 1948), Sweden, daterad. Signed, numbered 64/100. Subject: 29x39 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige, daterad. Signerad, numrerad 64/100. Motivet: 29x39 cm
Örjan Wikström, Swedish painter, born 1948 in Stockholm.
400
SEK 350
Monday October 19 2020
at 20:27:00
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
- Thema-auction
Oct 19
Read more about Grafik
Örjan Wikström
Read more about Örjan Wikström